mersin günlük kiralık evler
Mersin Günlük Kiralık Daireler
Mart 24, 2017
mersin günlük kiralık evler
mersin günlük kiralık evler – türkiye’nin en lüks günlük kiralık evleri
Nisan 4, 2017

mersin günlük kiralık ev – her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile

mersin günlük kiralık ev

mersin günlük kiralık ev - MTM Konaklama

mersin günlük kiralık ev - MTM Konaklama

mersin günlük kiralık ev – MTM Konaklama

mersin günlük kiralık ev , günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlanan bir hizmet durumuna gelmiştir. Gerek şehir içi turizmi gerekse ülke içi turizmi kanalıyla, Mersin’e gelen turistler, günlük kiralık ev, apart, yazlık gibi konaklama alanlarına talep göstermektedir. Mersin’in merkezi konumunda bulunan ve 70 farklı daire ile hizmet veren MTM Konaklama’da bu sektörel kolda kendini sürekli geliştirmekte ve değerli misafirlerine, en iyi hizmeti verme misyonuyla yoluna devam etmektedir. Bu misyon çerçevesinde, MTM Konaklama günlük kiralık ev hizmetlerini, full donanımlı, lüks eşyalı ve misafirlerinin ihtiyacını karşılayacak tüm hizmetleri düşünerek sağlamaktadır.

mersin günlük kiralık ev özellikleri

mersin günlük kiralık ev , lüks full eşyalı olarak misafirlere temin edilmektedir. Bu özellikleri açacak olursak; her dairede en az bir adet klima, televizyon ve uydu sistemi, sınırsız kablosuz internet, 24 saat sıcak su ile duş imkanı, havlu, bornoz, terlik ve en önemlisi, otellerin misafirlerine sunmadığı, mutfak alanı da hizmetler dahilinde. Mutfakta istediğiniz gibi yemek yapabileceğiniz tüm envanterler hazır halde beklemektedir. Oturma odasında yatak olur kanepe ile ekstra 2 kişiyi daha misafir edebilirsiniz. Yatak odasında çift kişilik yatak, giysi dolabı bulunmaktadır. Uzun konaklamalarınız için ütü ve yıkama hizmeti de alabilirsiniz. Apartman çevresi 24 saat güvenlik kameraları ile, personel eşliğinde izlenmektedir. MTM Konaklama, misafirlerinin güvenliği konusunda da oldukça hassas bir tutum içerisindedir.

 

Kısa konaklamalarda da günlük kiralık daireleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel görüşmeler, toplantılar, eğlenceli partiler ya da istediğiniz aktivite her ne ise günlük kiralık evler tam da aradığınız hizmet. Güler yüzlü, tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, dairelerin temizliğini günlük olarak yapmakta, siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak üzere hazırda bulunmaktadır.

 

MTM Konaklama’nın en büyük avantajlarından biri de diğer firmaların aksine 70 farklı daire seçeneği sunmasıdır. Boş olan günlük kiralık evlerden istediğinizi seçebilir ve istediğiniz süre ile konaklama sağlayabilirsiniz. Çift klimalı daire seçekleri, merkezi lokasyon, okul, sağlık ocağı, alışveriş merkezi gibi yerlere yakınlığı ile en keyifli anlarınızı geçireceğiniz ve huzurla konaklayabileceğiniz tek adres mersin günlük kiralık ev.

Lüks daire kategorimizde bulunan Daire 2’yi ziyaret etmek ve günlük olarak ayırtmak ister misin?

Mersin Günlük Kiralık Ev
Mersin Günlük Kiralık Ev
Mersin günlük kiralık ev ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Güvenli, konforlu ve ekonomik dairelerimiz ile konaklama hizmetinin keyfini çıkarın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir